Basında Biz

Narven Termal Kasaba Bolu’da Sizleri Bekliyor

35 yıllık tecrübesiyle başta inşaat ve otomotiv sektöründe kendisine yer edinen Ertemeller Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, tapulu hisseli termal gayrimenkulünü satışa sunuyor. Ertemeller Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı 16 yıllık tecrübesi ile sağlam adımlarla ilerlerken yeni bir proje ile yeniden adından söz ettirmeye başladı. Bu proje tapulu ve hisse senetli termal gayrimenkul satışlarını duyurdu. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ertemel, Narven Termal Kasaba şifalı suları ve yemyeşil doğası ile ülkenin yeni cennet köşelerinden biri olmaya hazırlanıyoruz şeklinde konuştu. Ertemeller 2001 yılından bu yana inşaat sektörüne daha fazla önem vererek TOKİ ile birlikte ortalama 265 adet konut inşaatı ve İstanbul’un belirli ön plandaki konut projelerinde daire ve dükkan alım satımı konusunda bir hayli gayret sarfettiler, şimdi işe termal sektöründe adından söz ettirip bu sektörün enlerinden olmak konusunda kararlılar. Bolu’da hizmete açılan Narven Termal Kasaba bünyesine ait tapulu hisseli gayrimenkulleri halka sunuyor. Ertemeller Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Yönetim Kurulu Başkam Recep Ertemel;” Narven projesine yatırımda bulunmamızın en köklü sebebi bu projenin ülkenin bir hayli kabullenici olmasını düşünmemiz ve güvencimizdir” şeklinde konuştu. Narven Termal Kasaba tapulu hisseli gayrimenkul hizmeti ile satışlarına devam ederken, şifalı suları ve yeşil doğası ile kendinden emin bir şekilde Türkiyenin yeni parlayan yıldızı Bolu’da hizmete girdi. Hisseli gayrimenkul sistemi ile konuklarını ağırlayan Narven’in bir diğer ilgi çekici yanı ise tatil yapmanın yanı sıra kendinizin orda olmadığı dönemlerde b gayrimenkulü bir yatırım ve kazanç kaynağı olarak kullanabilmenize olanak vermesidir.

Emlaktahaber.com

ŞİFA DAĞITMAYA BAŞLADI

Ertemeller Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Yönetim Kurulu Başkam Recep Ertemel Narven Termal Kasaba yatırımları ile ilgili şunlan söyledi: “Narven Projesine yatırım yapmamızın en önemli nedeni projeye olan güvenimizdir.

Tapulu Hisseli Gayrimenkul sistemi ile satışı devam eden Narven Termal Kasaba, şifaları sulan ve yemyeşil doğası ile Türkiye’nin cennet köşesi Bolu’da hizmet vermeye başladı.

Yapmış olduğumuzu yatırımları satışa sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” Ertemel, hisseli gayrimenkul sistemi ile misafirlerini ağırlayan Narven’in, tatilinizi yatırıma dönüştürme firsatı sunduğunu da sözlerine ekledi.

Yeni Şafak